Szkoła Tańca

dancelook sliderWielkie otwarcie nowego niepowtarzalnego studia tańca w Gliwicach!

www.dancelook.weebly.com
Założyciele - Sergiu oraz Dorota Rusu - mistrzowie Świata, Europy i Polski wśród par dorosłych amatorskich w tańcu towarzyskim oraz czołowa para wśród Zawodowców na Świecie!

Podróżujac po całym świecie i uczestnicząc w najbardziej prestiżowych zawodach w tańcu towarzyskim odwiedziliśmy mnóstwo pięknych i sławnych szkół tańca, zebraliśmy wiele pomysłów i inspiracji aby stworzyć niepowtarzalne miejsce gdzie taniec nabierze nowy wymiar.

Z myślą o tancerzach chcących realizować  swoje marzenia niezależnie od wieku i poziomu, pragneliśmy stworzyć najlepsze warunki i przestrzeń gdzie nowe talenty będą się rodzić i rozwiać w pięknych rytmach muzyki standardowej, latyno-amerykanskiej i nie tylko.
Mamy nadzieję że stworzyliśmy miesce gdzie sny stają się rzeczywistością i że
"Dancelook" będzie inspirować, łączyć tancerzy aby każdy dzień w naszej szkole był Świętem Tańca.
Studio "Dancelook" jest odzwierciedleniem marzeń i kreatywności Doroty, Sergiu oraz wspaniałej ekipy utalentowanych instruktorów i najwyższej klasy tancerzy którzy wprowadzą Was w piękny świat tańca.
Dołożymy wszelkich starań aby wasza przygoda z tańcem i muzyką była niezapomniana.

Zapraszamy na wielkie otwarcie!!!
Info : dancelook@yahoo.com tel. 696433878

 

 

 

 

It's only fair to share...Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone