Szkoła Tańca

Wielkie otwarcie nowej niepowtarzalnej szkoły tańca!

www.dancelook.weebly.com
Założyciele - Sergiu oraz Dorota Rusu - mistrzowie Świata i Europy wśród par dorosłych amatorskich w tańcu towarzyskim oraz czołowa para wśród Zawodowców na Świecie!

Podróżujac po całym świecie i uczestnicząc w najbardziej prestiżowych zawodach w tańcu towarzyskim odwiedziliśmy mnóstwo pięknych i sławnych szkół tańca, zebraliśmy wiele pomysłów i inspiracji aby stworzyć niepowtarzalne miejsce gdzie taniec nabierze nowy wymiar.

Z myślą o tancerzach chcących realizować  swoje marzenia niezależnie od wieku i poziomu, pragneliśmy stworzyć najlepsze warunki i przestrzeń gdzie nowe talenty będą się rodzić i rozwiać w pięknych rytmach muzyki standardowej, latyno-amerykanskiej i nie tylko.
Mamy nadzieję że stworzyliśmy miesce gdzie sny stają się rzeczywistością i że
Dancelook będzie inspirować, łączyć tancerzy aby każdy dzień w naszej szkole był Świętem Tańca.
Szkoła Tańca Dancelook jest odzwierciedleniem marzeń i kreatywności Sergiu, Doroty oraz wspaniałej ekipy utalentowanych instruktorów i najwyższej klasy tancerzy którzy wprowadzą Was w piękny świat tańca.
Dołożymy wszelkich starań aby wasza przygoda z tańcem i muzyką była niezapomniana.

It's only fair to share...Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on TumblrEmail this to someone